Uczniowie wraz z opiekunem SU p. Katarzyną Hołownia wybrali jedną rodzinę z wielu i zdecydowali się im pomóc. Nikt nie spodziewał się aż takiego odzewu od dzieci i ich rodziców. Akcja została ogłoszona 17 listopada , a 20 listopada mieliśmy już wszystkie potrzebne rzeczy oraz i wiele innych. Włączyły się wszystkie klasy szkoły podstawowej.

Dnia 6.12 zaczęło się wielkie pakowanie paczek, których wyszło aż 37 ( czyżby zbieg okoliczności?- sp. 37 ).

Bardzo chciałabym podziękować Patrykowi Polkowskiemu i Mikołajowi Prętnikowi z klasy 5c za pomoc oraz rodzicom p. A. Nikodem 5b, p. M. Dopierała, D. Kochanowska, J. Prętnik 5c, J. Kryzel 5e za ogrom pracy włożony w przygotowanie paczek, a państwu Pozańskim i Julce Pozańskiej z klasy 5a za transport do Wejherowa w sobotę 7.12.

Bardzo dziękuję wszystkim zaangażowanym za pomoc i do zobaczenia w przyszłym roku!

Rodzina obdarowana nie kryła wzruszenia.

Katarzyna Hołownia

Opiekun SU sp. 37 Gdynia