Te dwie klasy czwarte wzięły udział w projekcie Humane Happiness.

Zdjęcia miały na celu przekazać innym uczniom z całego świata pewną myśl, z jednej strony trochę pełną smutku, z drugiej pełną radości i nadziei na lepsze jutro.

Jak zrobiliśmy projekt? Początkowo zastanawialiśmy się, co chcielibyśmy powiedzieć – uczniowie wymyślili zdanie, które następnie rozdzieliliśmy, tak żeby każdy miał jakąś jego część. Ponieważ nie każdy chciał być na zdjęciu, była możliwość trzymania kartki w taki sposób by zasłaniała twarz. Wyrazy nadwyżkowe po prostu są samodzielne. Najtrudniejsze było zrobienie tak dużego kolażu, ale daliśmy radę!

Nasza praca myślę jest piękną częścią międzynarodowej całości działań nauczycieli i uczniów z całego świata.

Projekt to część niezwykłego międzynarodowego projektu Humane Happiness koordynowanego przez Pramode Thube, który realizowany jest w naszej szkole dzięki zaangażowaniu pani. Anny Leszczyńskiej.