Spotkania SU odbywają się w poniedziałki o godzinie 18:15 na Teams.

Po spotkaniu SU - z dnia 16.11.2020r.

14.11 – ruszyła Szlachetna paczka – poniżej rodziny i ich zapotrzebowanie:

Zostań Mikołajem - akcja dla dzieci chorych na mukowiscydozę (Mukowiscydoza kojarzona jest głównie z układem oddechowym, w związku z czym dzieci z tą chorobą są szczególnie narażone w tym trudnym okresie z Covid-19 http://muko.gda.pl/zostan-mikolajem-4/.

Wspieramy Hospicjum Gdyńskie, które również czeka na pomoc (produkty można przynosić do białej szkoły).

Nowy konkurs SU SP37 "Gotowanie na ekranie" - 16.11. - 16.12.2020r. W ramach konkursu należy nagrać filmik podczas gotowania dowolnej potrawy z załączonym przepisem. Długość nagrania - do 5 minut, potrawa dowolna – szczegóły w regulaminie na stronie szkoły w zakładce SU SP37.

Wolontariusze (i ich rodzice), którzy zapisali się do pracy w WOŚP są proszeni o zapoznanie się z warunkami udziału w akcji:
- regulamin wolontariusza;
- na pewno nie będziemy mogli zrobić sztabu w szkole z powodu obostrzeń spowodowanych koronawirusem;
- uczniowie nie będą mogli chodzić z puszkami sami, tylko w obecności osoby pełnoletniej, która będzie za nią odpowiedzialna. Do 26 listopada proszę przesłać zdjęcie do identyfikatora na adres holownia.katarzyna@zso8gdynia.pl , w tytule podając: WOŚP - imię i nazwisko, klasa. Zdjęcie nie może być mniejsze niż 600x800 pikseli, w formacie jpg. Należy również takie dane jak: imię, nazwisko, PESEL, data urodzenia, e-mail, nr telefonu do rodzica oraz wolontariusza, adres zamieszkania z kodem pocztowym, miastem, ulicą i numerem domu i lokalu.
Bez tych informacji nie możemy zacząć procedury zapisów wolontariuszy. Po wygenerowaniu i wydrukowaniu oświadczeń, rodzic musi przyjść do szkoły i je podpisać. Terminy będą podawane na bieżąco.

Uczniowie klas 5-8 SP37 oraz LO zostali zgłoszeni przez szkołę do wzięcia udziału w badaniach Fundacji Dbam o mój zasięg, które dotyczą budowania relacji pomiędzy uczniami, rodzicami i nauczycielami, szczególnie w dobie pandemii, a także samopoczucia uczniów w czasie nauki zdalnej, ich potrzeb w zakresie kontaktów z rodzicami, nauczycielami i rówieśnikami. Badania nauczycieli, uczniów i rodziców będą przeprowadzane w formie ankiet online. Wyniki po opracowaniu zostaną przedstawione całej szkolnej społeczności i będą stanowiły podstawę do planowania pracy wychowawczej z uczniami (przy współpracy z nauczycielami i rodzicami). W badaniu wezmą udział uczniowie, których rodzice wyrażą na to zgodę przesłaną do wychowawcy w osobnym pliku. Uczniowie powinni do końca wypełnić ankietę (25 stron – około 30 pytań zamkniętych) albowiem osoby, które nie ukończą wypełniać ankiety, nie będą brane pod uwagę w końcowych analizach statystycznych. Autorzy ankiety dopuszczają możliwość przeprowadzenia jej dla uczniów np. W szkole podczas lekcji informatyki po zakończeniu pracy zdalnej. Końcowy termin ankietowania to druga połowa stycznia 2021. W późniejszym czasie wychowawcy otrzymają kod dostępu do ankiet online, który roześlą rodzicom i uczniom.

Harmonogram działań Samorządu Uczniowskiego SP.37 w Gdyni
w roku szkolnym 2020 / 2021

Wydarzenie

WRZESIEŃ /PAŹDZIERNIK