NASZA KADRA

Lepszej komunikacji ze społecznością szkoły służą e-maile służbowe. Chcemy zbudować zwyczaj komunikowania się bezpośrednio z nauczycielem lub wychowawcą, by rozwiązać problem, czy uzyskać informację. Dyrektor szkoły jest ostatnim ogniwem łańcucha, w sytuacji, gdy wszystkie pozostałe elementy zawiodły  🙂

Dyrekcja

Witold Chudyszewicz

Dyrektor, wychowane fizyczne, Microsoft Innovative Educator Expert.

E-mail sekretariatu: sekretariat@17logdynia.pl

Dorota Brylska-Ziółtkowska

Wicedyrektor ds. klas 4–8 SP i spraw dydaktycznych, język polski, koordynatorka Szkoły Otwartej, Microsoft Innovative Educator Expert.

E-mail sekretariatu: sekretariat@17logdynia.pl

Dorota Gorzejewska

Wicedyrektor ds. klas LO, SU i projektów międzynarodowych, język niemiecki, kooordynatorka obszaru języków obcych w Szkole Ćwiczeń, Microsoft Innovative Educator Expert.

E-mail sekretariatu: sekretariat@17logdynia.pl

Joanna Szymańska

Wicedyrektor ds. klas 0–3 SP, współpracy z rodzicami i wydarzeń szkolnych, język angielski, Microsoft Innovative Educator Expert.

E-mail sekretariatu: sekretariat@17logdynia.pl

Aldona Zmuda-Trzebiatowska

Wicedyrektor ds. organizacyjnych, język polski.

E-mail sekretariatu: sekretariat@17logdynia.pl

Wychowawcy klas 0 - 1

Katarzyna Uzar

Wychowawczyni klasy "0"

E-mail: uzar.katarzyna@zso8gdynia.pl

Ewa Cubała-Rokita

Wychowawczyni klasy 1A

E-mail: cubala.ewa@zso8gdynia.pl

Karolina Skubij

Wychowawczyni klasy 1B

E-mail: skubij.karolina@zso8gdynia.pl

Hanna Dryja

Wychowawczyni klasy 1C

E-mail: dryja.hanna@zso8gdynia.pl

Patrycja Zielińska

Wychowawczyni klasy 1D

E-mail: zielinska.patrycja@zso8gdynia.pl

Kamilla Bienias

Wychowawczyni klasy 1E

E-mail: bienias.kamilla@zso8gdynia.pl

Adrianna Sieradzka

Wychowawczyni klasy 1F

E-mail: sieradzka.adrianna@zso8gdynia.pl

Ewa Koziarz

Wychowawczyni klasy 1G

E-mail: koziarz.ewa@zso8gdynia.pl

Wychowawcy klas 2

Agnieszka Ciołek

Wychowawczyni klasy 2A

E-mail: ciolek.agnieszka@zso8gdynia.pl

Małgorzata Klimaszewska

Wychowawczyni klasy 2B

E-mail: klimaszewska.malgorzata@zso8gdynia.pl

Monika Skibińska

Wychowawczyni klasy 2C

E-mail: skibinska.monika@zso8gdynia.pl

Elżbieta Ratajczyk

Wychowawczyni klasy 2D

E-mail: ratajczyk.elzbieta@zso8gdynia.pl

Marta Jakubowska

Wychowawczyni klasy 2E

E-mail: jakubowska.marta@zso8gdynia.pl

Maja Dziurdziewicz

Wychowawczyni klasy 2F

E-mail: dziurdziewicz.maja@zso8gdynia.pl

Aleksandra Jaworska

Wychowawczyni klasy 2G

E-mail: jaworska.aleksandra@zso8gdynia.pl

Wychowawcy klas 3

Anna Linowiecka

Wychowawczyni klasy 3A

E-mail: linowiecka.anna@zso8gdynia.pl

Aldona Szczepańska

Wychowawczyni klasy 3B

E-mail: szczepanska.aldona@zso8gdynia.pl

Agnieszka Murglin

Wychowawczyni klasy 3C

E-mail: murglin.agnieszka@zso8gdynia.pl

Aleksandra Głodowska - Kreft

Wychowawczyni klasy 3D

E-mail: glodowska-kreft.aleksandra@zso8gdynia.pl

Marzena Deja

Wychowawczyni klasy 3E

E-mail: deja.marzena@zso8gdynia.pl

Agnieszka Kruczyńska

Wychowawczyni klasy 3F

E-mail: kruczynska.agnieszka@zso8gdynia.pl

Alicja Kisiel

Wychowawczyni klasy 3G

E-mail: kisiel.alicja@zso8gdynia.pl

Wychowawcy klas 4

Paulina Majewska

Język polski, Wychowawczyni klasy 4A

E-mail: majewska.paulina@zso8gdynia.pl

Rafał Wojczulanis

Wychowanie fizyczne, Wychowawca klasy 4B

E-mail: wojczulanis.rafal@zso8gdynia.pl

Joanna Brzeskowska

Przyroda, fizyka, Wychowawczyni klasy 4C

E-mail: brzeskowska.joanna@zso8gdynia.pl

Piotr Jóźwiak

Historia, Wychowawca klasy 4D

E-mail: jozwiak.piotr@zso8gdynia.pl

Łukasz Jurga

Wychowanie fizyczne, Wychowawca klasy 4E

E-mail: jurga.lukasz@zso8gdynia.pl

Barbara Car

Matematyka, Wychowawczyni klasy 4F

E-mail: car.barbara@zso8gdynia.pl

Maria Mazurkiewicz

Historia, Wychowawczyni klasy 4G

E-mail: mazurkiewicz.maria@zso8gdynia.pl

Magdalena Osakiewicz

Język angielski, Wychowawca klasy 4H

E-mail: osakiewicz.magdalena@zso8gdynia.pl

Wychowawcy klas 5

Magdalena Sztando

Wychowawczyni klasy 5A

E-mail: sztando.magdalena@zso8gdynia.pl

Magdalena Marcinkowska

Język polski, Wychowawczyni klasy 5B

E-mail: marcinkowska.magdalena@zso8gdynia.pl

Jarosław Rogożeński

Informatyka, Wychowawca klasy 5C

E-mail: rogozenski.jaroslaw@zso8gdynia.pl

Liliana Sikorska

Wychowawczyni klasy 5D

E-mail: sikorska.liliana@zso8gdynia.pl

Aneta Januszewska

Wychowanie fizyczne, Wychowawczyni klasy 5E

E-mail: januszewska.aneta@zso8gdynia.pl

Magdalena Kubaczyk

Język angielski, Wychowawca klasy 5F

E-mail: kubaczyk.magdalena@zso8gdynia.pl

Wychowawcy klas 6

Magdalena Kierszka

Matematyka, Wychowawczyni klasy 6A

E-mail: kierszka.magdalena@zso8gdynia.pl

Margarita Tuczko

Technika, plastyka, muzyka, Wychowawczyni klasy 6B

E-mail: tuczko.margarita@zso8gdynia.pl

Anna Tomaszewicz

Język angielski, Wychowawca klasy 6C

E-mail: tomaszewicz.anna@zso8gdynia.pl

Agnieszka Perlak

Matematyka, Wychowawca klasy 6D

E-mail: perlak.agnieszka@zso8gdynia.pl

Wychowawcy klas 7

Ludwika Robakowska

Język polski, Wychowawczyni klasy 7A

E-mail: robakowska.ludwika@zso8gdynia.pl

Joanna Rogalska

Chemia, Wychowawczyni klasy 7B

E-mail: rogalska.joanna@zso8gdynia.pl

Mateusz Grygorowicz

Informatyka, Wychowawca klasy 7C

E-mail: grygorowicz.mateusz@zso8gdynia.pl

Wychowawcy klas 8

8A – Magdalena Zapolska-Downar – język polski – zapolska-downar.magdalena@zso8gdynia.pl

8B – Damian Biniewicz – wychowanie fizyczne – biniewicz.damian@zso8gdynia.pl

8C – Katarzyna Hołownia – język angielski – holownia.katarzyna@zso8gdynia.pl

8D – Agnieszka Tokarska-Kleina – biologia, geografia – tokarska-kleina.agnieszka@zso8gdynia.pl

8E – Klaudia Dąbrowska – biologia – dabrowska.klaudia@zso8gdynia.pl

 

POZOSTALI NAUCZYCIELE

Zofia Andrulewicz – świetlica – andrulewicz.zofia@zso8gdynia.pl

Anna Arndt – wychowanie fizyczne, Microsoft Innovative Educator Expert  – arndt.anna@zso8gdynia.pl

Danuta Chojnacka – matematyka – chojnacka.danuta@zso8gdynia.pl

Agata Czechowska – świetlica – czechowska.agata@zso8gdynia.pl

Jolanta Dobska – informatyka – dobska.jolanta@zso8gdynia.pl

Izabela Grabicka – logopeda – grabicka.izabela@zso8gdynia.pl

Katarzyna Holeniewska – pedagog – holeniewska.katarzyna@zso8gdynia.pl

Aneta Januszewska – wychowanie fizyczne – januszewska.aneta@zso8gdynia.pl

Leszek Kaczorowski – wychowanie fizyczne, edb – kaczorowski.leszek@zso8gdynia.pl

Mariusz Kalinowski – nauczyciel wspomagający – kalinowski.mariusz@zso8gdynia.pl

Barbara Kamińska – wdż – kaminska.barbara@zso8gdynia.pl

Katarzyna Karbowska – biblioteka w zielonej szkole – karbowska.katarzyna@zso8gdynia.pl

Magdalena Kierszka – matematyka – kierszka.magdalena@zso8gdynia.pl, Koordynatorka Szkoły Ćwiczeń

s. Magdalena Kijowska – religia – kijowska.magdalena@zso8gdynia.pl

Natalia Kmiecicka – religia – kmiecicka.natalia@zso8gdynia.pl

Grażyna Krasoń – język angielski – krason.grazyna@zso8gdynia.pl

Magdalena Kubaczyk – język angielski – kubaczyk.magdalena@zso8gdynia.pl

Agnieszka Kucharczyk – świetlica – kucharczyk.agnieszka@zso8gdynia.pl

Anna Leszczyńska – język angielski, etyka, Microsoft Innovative Educator Expert, Koordynatorka Szkoły Ćwiczeń  – leszczynska.anna@zso8gdynia.pl

Justyna Lewandowska – świetlica – lewandowska.justyna@zso8gdynia.pl

Magdalena Marcinkowska – język polski – Marcinkowska.Magdalena@zso8gdynia.pl

Anna Matłosz – pedagog – matlosz.anna@zso8gdynia.pl

Izabella Niklewska – język angielski, świetlica, Microsoft Innovative Educator Expert  – niklewska.izabella@zso8gdynia.pl

Magdalena Ostapczuk – psycholog – ostapczuk.magdalena@zso8gdynia.pl 

Monika Potrikus – wychowanie fizyczne – potrikus.monika@zso8gdynia.pl

Katarzyna Rynkiewicz – psycholog – rynkiewicz.katarzyna@zso8gdynia.pl

Ewa Sikorra – świetlica – sikorra.ewa@zso8gdynia.pl

Katarzyna Socik-Jankowiak – język angielski- socik-jankowiak.katarzyna@zso8gdynia.pl

Katarzyna Szymańska- nauczyciel wspomagający- szymanska.katarzyna@zso8gdynia.pl

Iwona Trella – świetlica – trella.iwona@zso8gdynia.pl

Tomasz Wojdyła – wychowanie fizyczne – wojdyla.tomasz@zso8gdynia.pl

Hanna Wiśniewska – biblioteka w białej szkole – wisniewska.hanna@zso8gdynia.pl

Hana Witomska – muzyka – witomska.hanna@zso8gdynia.pl

Barbara Zakrzewska-Odyja-fizyka-zakrzewska-odyja.barbara@zso8gdynia.pl

Anna Żywiałowska – nauczyciel wspomagający – zywialowska.anna@zso8gdynia.pl

 

Zestaw Photon

Zestaw Photon

Psycholog