Lepszej komunikacji ze społecznością szkoły służą e-maile służbowe. Chcemy zbudować zwyczaj komunikowania się bezpośrednio z nauczycielem lub wychowawcą, by rozwiązać problem, czy uzyskać informację. Dyrektor szkoły jest ostatnim ogniwem łańcucha, w sytuacji, gdy wszystkie pozostałe elementy zawiodły  🙂

DYREKCJA – sekretariat@zso8gdynia.pl

Oktawia Gorzeńska – dyrektor,  koordynatorka Szkoły Ćwiczeń i Flagowej Szkoły Microsoft, Microsoft Innovative Educator Fellow 

Dorota Brylska- Ziółtkowska  –  wicedyrektor ds. dydaktyczno-wychowawczych, język polski, koordynatorka Szkoły Otwartej,  Microsoft Innovative Educator Expert

Witold Chudyszewicz – wicedyrektor – ds. sportu i projektów prozdrowotnych, wychowanie fizyczne, Microsoft Innovative Educator Expert  

Dorota Gorzejewska – wicedyrektor ds. SU i projektów międzynarodowych, język niemiecki, kooordynatorka obszaru języków obcych w Szkole Ćwiczeń, Microsoft Innovative Educator Expert 

Joanna Szymańska – wicedyrektor ds. współpracy z rodzicami i wydarzeń szkolnych, język angielski, Microsoft Innovative Educator Expert 

Aldona Zmuda-Trzebiatowska – wicedyrektor ds. organizacyjnych, język polski

(e-maile podamy pod koniec sierpnia)

WYCHOWAWCY KLAS

0A – Anna Linowiecka – linowiecka.anna@zso8gdynia.pl

0B – Aldona Szczepańska – szczepanska.aldona@zso8gdynia.pl

0C – Katarzyna Uzar – uzar.katarzyna@zso8gdynia.pl

1A – Bożena Skwierawska – skwierawska.bozena@zso8gdynia.pl

1B – Marzena Deja – deja.marzena@zso8gdynia.pl

1C – Hanna Dryja – dryja.hanna@zso8gdynia.pl

1D – Elżbieta Przybyłek – przybylek.elzbieta@zso8gdynia.pl

1E – Kamilla Bienias – bienias.kamilla@zso8gdynia.pl

1F – Adrianna Sieradzka – sieradzka.adrianna@zso8gdynia.pl

1G – Katarzyna Trzak-Nawrocka trzak-nawrocka.katarzyna@zso8gdynia.pl

1H – Ewa Smyk – smyk.ewa@zso8gdynia.pl

2A – Elżbieta Czapla – czapla.elzbieta@zso8gdynia.pl

2B – Małgorzata Klimaszewska – klimaszewska.malgorzata@zso8gdynia.pl

2C – Monika Skibińska – skibinska.monika@zso8gdynia.pl

2D – Agnieszka Ciołek – ciloek.agnieszka@zso8gdynia.pl

2E – Marta Jakubowska – jakubowska.marta@zso8gdynia.pl

2F – Maja Dziurdziewicz – dziurdziewicz.maja@zso8gdynia.pl

3A – Karolina Grzechowiak – grzechowiak.karolina@zso8gdynia.pl

3B – Agnieszka Kruczyńska – kruczynska.agnieszka@zso8gdynia.pl

3C – Magdalena Grygier – grygier.magdalena@zso8gdynia.pl

3D – Roksana Jankowska – jankowska.roksana@zso8gdynia.pl

4A – Ludwika Robakowska – język polski – robakowska.ludwika@zso8gdynia.pl

4B – Edyta Żuk – technika, plastyka, wychowanie fizyczne – zuk.edyta@zso8gdynia.pl

4C – Anna Szczypczyk – wychowanie fizyczne – szczypczyk.anna@zso8gdynia.pl

5A – Magdalena Zapolska-Downar – język polski – zapolska-downar.magdalena@zso8gdynia.pl

5B – Damian Biniewicz – wychowanie fizyczne – biniewicz.damian@zso8gdynia.pl

5C – Katarzyna Hołownia – język angielski – holownia.katarzyna@zso8gdynia.pl

5D – Agnieszka Tokarska-Kleina – biologia, geografia – tokarska-kleina.agnieszka@zso8gdynia.pl

5E – Joanna Leszczuk – historia, technika – leszczuk.joanna@zso8gdynia.pl

6A – Małgorzata Sobczak – język polski, język francuski – sobczak.malgorzata@zso8gdynia.pl

6B – Rafał Wojczulanis – wychowanie fizyczne – wojczulanis.rafal@zso8gdynia.pl

6C – Agnieszka Majewska – język angielski – majewska.agnieszka@zso8gdynia.pl

7A – Agnieszka Perlak – chemia, matematyka – perlak.agnieszka@zso8gdynia.pl

7B – Iwona Grzywna – język angielski – grzywna.iwona@zso8gdynia.pl

8A – Agnieszka Szwarc – plastyka, przyroda, wychowanie fizyczne – szwarc.agnieszka@zso8gdynia.pl

8B – Małgorzata Znosko – matematyka, informatyka – znosko.malgorzata@zso8gdynia.pl

POZOSTALI NAUCZYCIELE

Zofia Andrulewicz – świetlica – andrulewicz.zofia@zso8gdynia.pl

Anna Arndt – wychowanie fizyczne, Microsoft Innovative Educator Expert  – arndt.anna@zso8gdynia.pl

Małgorzata Brodecka – biologia, Microsoft Innovative Educator Expert  – brodecka.malgorzata@zso8gdynia.pl

Danuta Chojnacka – matematyka – chojnacka.danuta@zso8gdynia.pl

Agata Czechowska – świetlica – czechowska.agata@zso8gdynia.pl

Iwona Czerwińska-Dołhy – język polski czerwinska-dolhy.iwona@zso8gdynia.pl

Izabela Grabicka – logopeda – grabicka.izabela@zso8gdynia.pl

Katarzyna Holeniewska – pedagog – holeniewska.katarzyna@zso8gdynia.pl

Magdalena Jarych – psycholog – jarych.magdalena@zso8gdynia.pl

Piotr Jóźwiak – historia, wos – jozwiak.piotr@zso8gdynia.pl

Leszek Kaczorowski – wychowanie fizyczne, edb – kaczorowski.leszek@zso8gdynia.pl

Mariusz Kalinowski – nauczyciel wspomagający – kalinowski.mariusz@zso8gdynia.pl

Barbara Kamińska – wdż – kaminska.barbara@zso8gdynia.pl

Katarzyna Karbowska – biblioteka w zielonej szkole – karbowska.katarzyna@zso8gdynia.pl

s. Magdalena Kijowska – religia – kijowska.magdalena@zso8gdynia.pl

Zofia Kolasa – chemia – kolasa.zofia@zso8gdynia.pl

Małgorzata Lesisz – świetlica, język francuski, Microsoft Innovative Educator Expert  – lesisz.malgorzata@zso8gdynia.pl

Joanna Leszczuk – historia, technika – leszczuk.joanna@zso8gdynia.pl

Anna Leszczyńska – język angielski, etyka, Microsoft Innovative Educator Expert  – leszczynska.anna@zso8gdynia.pl

Justyna Lewandowska – świetlica – lewandowska.justyna@zso8gdynia.pl

Anna Matłosz – pedagog – matlosz.anna@zso8gdynia.pl

Izabella Niklewska – język angielski, świetlica, Microsoft Innovative Educator Expert  – niklewska.izabella@zso8gdynia.pl

Monika Potrikus – wychowanie fizyczne – potrikus.monika@zso8gdynia.pl

Jarosław Rogożeński – informatyka – rogozenski.jaroslaw@zso8gdynia.pl

Katarzyna Rynkiewicz – psycholog – rynkiewicz.katarzyna@zso8gdynia.pl

Ewa Sikorra – świetlica – sikorra.ewa@zso8gdynia.pl

Ewelina Sołdan – matematyka, informatyka, Microsoft Innovative Educator Expert  -soldan.ewelina@zso8gdynia.pl

Iwona Trella – świetlica – trella.iwona@zso8gdynia.pl

Hanna Wiśniewska – biblioteka w białej szkole – wisniewska.hanna@zso8gdynia.pl