UWAGA- BIAŁA SZKOŁA: od listopada zostanie wprowadzony elektroniczny system do rozliczeń za obiady Loca, a w związku z tym konieczność zakupienia karty obiadowej dla uczniów korzystających z posiłków z klas 4-8 . Osoby posiadające kartę z zeszłego roku nie musza kupować nowej. Karty będą wydawane w tym tygodniu, a system zacznie działać w listopadzie.

Kwota jednorazowa za kartę obiadową wynosi  6 zł. Wpłat należy dokonywać na podane niżej konto Rady Rodziców.

Rada Rodziców XVII LO w Gdyni

Konto Rady Rodziców nr: PL 27 1440 1026 0000 0000 1380 2831

W tytule przelewu prosimy wpisać klasę oraz imię i nazwisko ucznia.

Opłaty za obiady w obu szkołach (w dniach wolnych od zajęć dydaktycznych kuchnia nie będzie czynna):

W związku z koniecznością zerowania kont PROSIMY NIE WPŁACAĆ NALEŻNOŚCI ZA STYCZEŃ !!!! Kwoty na przyszły rok zostaną podane na początku stycznia!

Wpłata za obiady za grudzień – 75 zł płatne do 28 listopada

Można również zapłacić za trzy miesiące (do końca grudnia)- 280 zł, płatne do 27 września 2019.

Cena za jeden obiad – 5 zł – obejmuje wyłącznie koszt produktów użytych do przygotowania posiłku, tzw. wsad do kotła.

Podniesienie stawki żywieniowej wynika z tego, że poprzednia stawka nie była w stanie zapewnić prawidłowej i zbilansowanej diety (wartość kaloryczna i odżywcza). Kwota 5 zł powoli na zakup towarów, z których będzie można zaplanować jadłospis, który zapewni dzieciom i młodzieży różnorodność posiłków i odpowiednią ilość wartości odżywczych.

Nr konta do wpłat 12 1440 1026 0000 0000 1256 1598

W tytule przelewu wpisać – imię i nazwisko dziecka, klasę (SP, LO), miesiąc i ewentualne dni odpisów.

ZAPISY TYLKO ONLINE – KLIKNIJ