Dzieje się ...

WOŚP

Lista do WOŚP jest już zamknięta!

WOŚP

Wolontariusze (i ich rodzice), którzy zapisali się do pracy w WOŚP są proszeni o zapoznanie się z warunkami udziału w akcji oraz regulaminem wolontariusza, zamieszczonymi poniżej.
 Na pewno nie będziemy mogli zrobić sztabu w szkole z powodu obostrzeń spowodowanych koronawirusem. Uczniowie nie będą mogli chodzić z puszkami sami, tylko w obecności osoby pełnoletniej, która będzie za nią odpowiedzialna.
Do 26 listopada proszę przesłać zdjęcie do identyfikatora na adres holownia.katarzyna@zso8gdynia.pl , w tytule podając: WOŚP – imię i nazwisko, klasa. Zdjęcie nie może być mniejsze niż 600×800 pikseli, w formacie jpg. Należy również podać takie dane jak: imię, nazwisko, PESEL, data urodzenia, e-mail, nr telefonu do rodzica oraz do wolontariusza, adres zamieszkania z kodem pocztowym, miastem, ulicą i numerem domu i lokalu.
Bez tych informacji nie możemy zacząć procedury zapisów wolontariuszy. Po wygenerowaniu i wydrukowaniu oświadczeń, rodzic musi przyjść do szkoły i je podpisać. Terminy będą podawane na bieżąco.

KONKURS NA LOGO SU SP37

Autorem logo SU SP37 i zwycięzcą w konkursie jest Wojciech Lauterbach z klasy 6E.
GRATULUJEMY!!!

"ZBIERAMY DLA HOSPICJUM"

Potrzebne artykuły:

– produkty żywnościowe (na śniadanie i kolację);
– chemia gospodarcza;
– pampersy (rozmiar „0” i „1”;
– soki dla dzieci;
– środki opatrunkowe (gaza 1m jałowa, niejałowa);
– kompresy włókninowe 10×10.

Do 4 grudnia produkty można przynosić na portiernię "białego" budynku ZSO 8 przy ulicy Wiczlińskiej 50a.

"UPIORNA KLASA"

W czwartek i w piątek ubiegłego tygodnia (29.10-30.10) robiliście „upiorne” zdjęcia. Poniżej galeria konkursowa. Komisja wyłoni zwycięzcę.
WYNIKI KONKURSU
Komisja konkursowa jednogłośnie uznała, że wszystkie klasy, które wykonały „upiorne zdjęcie” zasłużyły na nagrodę. Mamy nadzieję, że podobała się zabawa. GRATULUJEMY!!!

"UPIORNA KLASA"

Już w czwartek i w piątek (29.10-30.10) osoby chętne z klasy mogą się przebrać i pomalować upiornie, a nauczyciel na jednej z lekcji poprosi o włączenie kamerek i zrobi printscreena całej klasie. Klasa umawia się na konkretny dzień i konkretną lekcje z nauczycielem.
Wybierzemy najfajniejsze zdjęcie „Upiornej klasy” – wszystkie opublikujemy na stronie SU. Będzie też indywidualna nagroda specjalna dla najbardziej ucharakteryzowanej osobowości.
Życzymy upiornie miłej zabawy 🙂

Wyniki wyborów do Samorządu Uczniowskiego

Dzień Pidżamy

W poniedziałek 5 października, członkowie Samorządu Uczniowskiego białej szkoły zorganizowali Dzień Pidżamy i Szalonych Fryzur.  Zobacz jak się bawiliśmy.