Zdalne  zajęcia świetlicowe – prowadzone od 25.05.2020

Od poniedziałku do piątku organizowane będą zajęcia z wychowawcą świetlicy dla osób chętnych w godzinach:

• klasy 0    09:30-10:30
  • klasy 1    11:00-12:00
  • klasy 2-3 12:30-13:30

W tym czasie uczniowie będą mogli połączyć się przy pomocy Teams z Justyną Lewandowską  i wziąć  udział w zajęciach świetlicowych  (pomoc w nauce, zajęcia plastyczne, czytelnicze, zagadki, rozmowy wspierające, itp.)

Zapraszamy do odwiedzania strony internetowej naszej świetlicy:

Świetlica działa tylko w zielonej szkole dla klas 0-3 w godzinach 6.30-17.30.

Prosimy o przyprowadzanie dzieci na 6.30, nie wcześniej, gdyż nie jesteśmy w stanie zadbać o bezpieczeństwo dzieci.

W białej szkole nie ma świetlicy, prosimy tak zaplanować poranek dziecka, gdy zaczyna lekcje później, by przychodziło do szkoły tuż przed zajęciami. Bezpieczeństwo naszych Uczniów jest największą wartością, a nie mamy jak zadbać o kilkadziesiąt osób, które kilka godzin siedzą na szkolnych holach. Liczymy na współpracę!

ZAPISY  DO ŚWIETLICY NA ROK SZKOLNY 2020/2021:

Do świetlicy można zapisać dziecko on-line lub drukując kartę zgłoszeniową. W jednym i drugim przypadku należy dołączyć wypełnione oświadczenie o zatrudnieniu.

zapisy on-line

Oświadczenie o zatrudnieniu świetlica

Jeśli nie wybraliście Państwo zapisów on-line:

Karta-zgłoszenia-dziecka-do-świetlicy-szkolnej-2020

Oświadczenie o zatrudnieniu rodziców

Druk do wypełnienia przed wrześniem 2020:

Informacja o odbiorze dziecka ze świetlicy