Świetlica działa tylko w zielonej szkole dla klas 0-3 w godzinach 6.30-17.30.

Prosimy o przyprowadzanie dzieci na 6.30, nie wcześniej, gdyż nie jesteśmy w stanie zadbać o bezpieczeństwo dzieci.

W białej szkole nie ma świetlicy, prosimy tak zaplanować poranek dziecka, gdy zaczyna lekcje później, by przychodziło do szkoły tuż przed zajęciami. Bezpieczeństwo naszych Uczniów jest największą wartością, a nie mamy jak zadbać o kilkadziesiąt osób, które kilka godzin siedzą na szkolnych holach. Liczymy na współpracę!

ZAPISY ONLINE

KROK PIERWSZY – WYPEŁNIENIE FORMULARZA ONLINE – KLIKNIJ

KROK DRUGI – DOSTARCZENIE UZUPEŁNIONEJ I PODPISANEJ INFORMACJI O ODBIORZE DZIECKA DO SEKRETARIATU SZKOŁY W DNIACH  W DNIACH 27.08.-06.09.2019   – POBIERZ – Informacja o odbiorze dziecka ze świetlicy

ZAPISY DO ŚWIETLICY W SEKRETARIACIE