Zaproszenie na rozpoczęcie roku szkolnego

Drodzy Uczniowie! Szanowni Rodzice i Opiekunowie Dzieci!

Już 2 września rozpoczynamy nowy rok szkolny, czas ciekawej nauki, wspaniałych lekcji, projektów, zajęć pozalekcyjnych, a także czasu w gronie kolegów i koleżanek. Cieszę się, że wspólnie stworzymy społeczność uczącą się, która będzie bardzo liczna, bo obejmie 1250 uczniów i 105 nauczycieli. 

Drodzy Uczniowie!

Chcemy, by 2 września był dobrym dniem, czyli takim, gdy spotkanie swoich rówieśników, wychowawców, którzy wprowadzą Was w życie szkoły i klasy, pomyśleliśmy, że podzielimy uroczystość na kilka mniejszych, by zadbać o Wasze bezpieczeństwo i komfort. Powitam Was w tym roku razem z Wiceprezydentem Gdyni, Panem Bartoszem Bartoszewiczem, a także Waszymi Nauczycielami. 

Klasy 0-3 rozpoczną nowy rok szkolny w zielonej szkole, w sali gimnastycznej, gdzie najpierw uroczyście powita ich dyrekcja szkoły, a następnie panie wychowawczynie w salach.

8.00  – zerówki

8.30 – klasy 1aceg

9.00 – klasy 1bdfh

14.15 – klasy 2aec 3ac

14.45 – klasy 2bfd 3bd

O godzinie 10.00 – reprezentanci wszystkich klas wezmą udział w miejskim otwarciu placówki w białej szkole. Pomyśleliśmy, że Uczniów klas 2-8 będzie reprezentował Gospodarz klasy i  Prezydium Samorządu Szkolnego, zaś spośród Uczniów zerówek i klas pierwszych wylosujemy reprezentantów. Wierzymy, że najważniejsza część dnia to ta spędzona w gronie Kolegów i Koleżanek oraz Wychowawcy klasy. 

O 13.00 w sali gimnastycznej białej szkoły spotkają się Uczniowie klas 4-8, których powitam wspólnie z Wiceprezydentem Gdyni Panem Bartoszem Bartoszewiczem, zaś Wychowawcy oprowadzą po nowym budynku.

To ważny moment dla całej społeczności, która odtąd będzie bardzo liczna, a zatem sposób planowania pracy nastawiony będzie na mniejsze grupy, by każdy jak najlepiej poczuł się w szkole. Nie planujemy występów artystycznych, a pełne serdeczności i radości spotkanie – na dobry start!

Życzę Wam Drodzy Uczniowie udanego ostatniego tygodnia wakacji. Do zobaczenia już wkrótce!

Oktawia Gorzeńska dyrektor szkoły

Zaproszenie na rozpoczęcie roku szkolnego

Houston! Mamy problem… Strona jest w trakcie gruntownej przebudowy. Niektóre funkcje działają topornie, a pojedyncze będą problematyczne. Przepraszamy za utrudnienia.

Wkrótce strona będzie gotowa!