SP37 w Gdyni

4M – Hackathon dla uczniów szkół podstawowych

YOUNG SMART
4M Mapa mojego Miasta w Minecraft Education Edition

Serdecznie zapraszamy do udziału w I edycji Pomorskiego Hackathonu dla Uczniów Szkół Podstawowych 4M Mapa Mojego Miasta w Minecraft, wydarzenia organizowanego przez Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 8 w Gdyni Microsoft Showcase School oraz Polsko- Japońską Akademię Technik Komputerowych, objętego Honorowym Patronatem Marszałka Województwa Pomorskiego, Pomorskiego Kuratora Oświaty oraz Prezydenta Miasta Gdyni.  

Pomorski Hackathon dla Uczniów Szkół Podstawowych 4M Mapa Mojego Miasta w Minecraft odbywa się przy wsparciu technologicznym i mentoringowym firmy Microsoft i polega na tworzeniu przez uczniów budynków, obiektów użyteczności publicznej lub map miasta w środowisku wirtualnym Minecraft Education Edition. Wydarzenie zostanie poprzedzone szkoleniami dla uczniów  oraz dla nauczycieli z zakresu wykorzystania Minecraft Education Edition podczas zajęć dydaktycznych.

Wydarzenie odbywać się będzie w dniach 04 kwietnia-13 czerwca 2021r. w środowisku wirtualnym Minecraft Education  Edition oraz na platformie MS Teams. 

Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody ufundowane przez firmę Microsoft! 

Wszelkie informacje dotyczące Hackathonu znajdą Państwo w regulaminie, zgłoszenia do 08 kwietnia poprzez formularz zamieszczony na stronie internetowej

 https://4m.sp37gdynia.pl/

Zapraszamy na webinary

Dla nauczycieli

4 kwietnia 2022 r. (poniedziałek), godz. 18:00 – 19:30

Dla uczniów

6 kwietnia 2022 r. (środa), godz. 18:00 – 18:45