SP37 w Gdyni

Plany na maj/czerwiec z SU

Plany na maj/czerwiec z SU

 1. „Klasowe majowe szaleństwo” – zróbcie w czasie klasowej wycieczki (w dniach 04-09.05) najbardziej kreatywne zdjęcie/zdjęcia jakie możemy sobie wyobrazić, stwórzcie kolaż i gotowy projekt prześlijcie do 11.05 – wysyła gospodarz na maila: holownia.katarzyna@zso8gdynia.pl (w temacie: klasa i tytuł kolażu) – konkurs. Słodka nagroda dla klasy
 2. 13.05 – „Dzień Bezguścia”
 3. 16.05 g.19.00 bardzo ważne i obowiązkowe spotkanie SU online – będziemy omawiać:
  • regulamin Masterchefa+ Jury
  • pomysły na Festyn 1 czerwca (tez lista chętnych do pomocy)
  • dni tematyczne
 4. 9.06 – Dzień przyjaciela – plakat/kolaż – konkurs indywidualny
 5. 14.06 – Letni dzień nakrycia głowy (bez kapturów) i okularów słonecznych
 6. 21.06 – I Masterchef Junior 37:
  • do 10.06 – film + przepis (w przepisie składniki i sposób przygotowania) 1 popisowej potrawy w grupie 2 osobowej jako eliminacje – do 5 minut – na końcu filmu proszę o wpisanie imion i nazwisk osób biorących udział w eliminacjach + klasa