SP37 w Gdyni

XV EDYCJA OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU „EKOLOGIA W MOIM DOMU”

  • Szkoła Podstawowa nr 1 im. ks. Stanisława Konarskiego w Lublinie oraz Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka w Lublinie organizuje  XV edycję Ogólnopolskiego Konkursu „Ekologia w moim domu”.Konkurs  adresowany jest do uczniów szkół podstawowych.Warunkiem udziału w konkursie jest przygotowanie pracy dotyczącej zwyczajów ekologicznych panujących w domu ucznia.Uczestnicy konkursu mogą przygotować pracę w jednej z kategorii:
  • praca plastyczna (plakat – format do A3 lub komiks – formy płaskie),
  • praca multimedialna (film, nagranie piosenki, wywiad, reportaż, prezentacja),               
  • praca literacka (forma dowolna np. wiersz, opowiadanie),którą należy przesłać w terminie do 22 listopada 2022 r.Podsumowanie konkursu nastąpi w listopadzie 2022 r.Serdecznie zapraszamy!

W naszej szkole koordynatorem tego konkursu jest pani Agnieszka Tokarska-Kleina