Serdecznie dziękujemy za udział w akcji charytatywnej obejmującej sprzedaż kartek świątecznych. Dzięki Państwa zaangażowaniu udało się zebrać 631 zł. Pieniądze zostały przekazane na rzecz Fundacji z Pompą, której celem jest wspieranie Kliniki Pediatrii, Hematologii i Onkologii gdańskiego Uniwersyteckiego Centrum Klinicznego, jej małych podopiecznych oraz ich rodzin.
Zespół Nauczycieli Świetlicy