Serdecznie dziękuję wszystkim osobom, które wzięły udział w akcji charytatywnej zorganizowanej w szkole. Dary zebrano dla Stowarzyszenia Gaudium Vitae im. Stanisławy Leszczyńskiej w Gdyni. Wszystkie dary przekazano samotnym matkom z…
Serdecznie dziękuję wszystkim osobom, które wzięły udział w akcji charytatywnej zorganizowanej w szkole. Dary zebrano dla Stowarzyszenia Gaudium Vitae im. Stanisławy Leszczyńskiej w Gdyni. Wszystkie dary przekazano samotnym matkom z…