SP37 w Gdyni

Szanowni Państwo, Rodzice naszych uczniów!

Szanowni Państwo, Rodzice naszych Uczniów!

Za nami pierwszy tydzień pracy w  nagle i skrajnie zmienionych warunkach. Czas zawirowań, prób, naprędce zdobywanych umiejętności i poszukiwania możliwie najlepszych rozwiązań.

Bardzo serdecznie dziękujemy za wszystkie Państwa uwagi i przemyślenia. Te skierowane do nauczycieli przedmiotów, wychowawców oraz dyrekcji. Za słowa wsparcia i zrozumienia oraz za krytyczne uwagi i konkretne propozycje zmian.

Dzięki temu dziś jesteśmy krok dalej. Od przyszłego tygodnia w zakładce „nauczanie zdalne” pojawią się zebrane w jednym miejscu informacje o działaniach w ramach przedmiotów- zadania do wykonania oraz możliwość kontaktu z nauczycielem w razie problemów czy pytań.

Wiemy, że dla Państwa sytuacja jest równie trudna i wymaga poświęcenia czasu i uwagi. Dziękujemy za to!

p. o. dyrektora szkoły

Witold Chudyszewicz