SP37 w Gdyni

Drodzy rodzice, opiekunowie uczniów naszej szkoły.

W dniu wczorajszym premier ogłosił, że od 9 listopada również uczniowie klas 1-3 przejdą na nauczanie zdalne. Podobnie jak uczniowie klas 4 – 8 będą oni do końca listopada (z możliwością przedłużenia) uczyć się w tej formie. Dzieci oddziałów przedszkolnych będą przychodzić do szkoły i uczyć się stacjonarnie (tak jak dotychczas). 
Zdajemy sobie sprawę z ogromu trudności, które wspólnie musimy pokonać.  Mamy świadomość, że nauczanie zdalne, szczególnie z uczniami klas edukacji wczesnoszkolnej będzie bardzo trudne. Pomimo tych trudności jako szkoła zrobimy, co w naszej mocy, aby edukacja odbywała się płynnie. W piątek podczas spotkań z wychowawcami klas, Panie poinformują Państwa jak będzie przebiegała nauka zdalna. 
Lekcje będą odbywały się według dotychczasowego planu lekcji z możliwością drobnych modyfikacji.

Witold Chudyszewicz
p.o. dyrektora szkoły