SP37 w Gdyni

GIF Wielkanocny

Zakończył się Szkolny Konkurs GIF Wielkanocny, który zarazem był etapem eliminacyjnym do X Ogólnopolskiego konkursu informatycznego „GIF Wielkanocny” organizowanego przez SP nr 12 im. Gen. Mariusza Zaruskiego w Gdyni. Zadaniem uczniów było stworzenie GIFa (animacji) o tematyce świątecznej z okazji Wielkanocy. Uczniowie stanęli na wysokości zadania, a komisja konkursowa po burzliwych naradach wyłoniła następujące podium:

1. Melania Głazik 6e
2. Krystian Szumlas 6d
3. Jakub Grzyb 6e

Do etapu ogólnopolskiego skierowane zostały dwie najlepsze prace Melanii i Krystiana. Serdeczne Gratulacje.
Poniżej prace naszych laureatów oraz pozostałych uczestników.

Życzymy Wesołych Świąt i Smacznego Jajka!

I miejsce – Melania Głazik
II miejsce – Krystian Szumlas
III miejsce – Jakub Grzyb
Klaudia Karcz
Bartosz Kuptz
Antonina Wensław

Łukasz Rogalski
Marika Pozańska