SP37 w Gdyni

Konkurs matematyczny „Kangur”

Tegoroczny konkurs „Kangur”, ze względu na ograniczenia obowiązujące obecnie w kraju i dużą liczbę zgłoszeń, odbędzie się w formie zdalnej. Organizacja konkursu za pośrednictwem internetu.  

Przed konkursem, w dniu 22.04.2021 około godziny 8 rano, udostępnimy na stronie szkoły:

 – kartę odpowiedzi w formie formularza elektronicznego (plik pdf)

 – zestawy zadań konkursowych zabezpieczone hasłem (pliki pdf)  

Prosimy o ich wcześniejsze pobranie, aby nie obciążać serwera w dniu konkursu. W tym samym dniu przed konkursem (który zaczyna się o godzinie 9:00), na stronie szkoły udostępnimy Państwu hasło do plików z zadaniami.  Przed konkursem należy przeczytać INSTRUKCJE DLA UCZNIA (w załączniku).

Po otrzymaniu hasła i rozwiązaniu zadań (na które będzie 90 minut) należy odesłać wypełnioną kartę odpowiedzi na adres poczty elektronicznej   
konkursmatematycznykangur8@gmail.com

Uwaga: Do prawidłowej obsługi formularza karty odpowiedzi zalecany jest (darmowy) program Adobe Acrobat Reader DC dostępny pod adresem  https://get.adobe.com/pl/reader/

Osoby, które zgłosiły się do konkursu matematycznego „Kangur” są zobowiązane do przeczytania instrukcji dla ucznia. Każdy uczestnik musi pobrać odpowiedni zestaw zadań konkursowych do swojej kategorii oraz kartę odpowiedzi (jedna dla wszystkich). Jeżeli wystąpi problem z otwarciem, któregoś z plików pdf, możliwe że potrzebny jest do prawidłowego otwarcia pliku, darmowy program Adobe Acrobat Reader DC dostępny pod adresem https://get.adobe.com/pl/reader/ . Po prawidłowym zakodowaniu i przeniesieniu odpowiedzi na kartę odpowiedzi, należy zapisać plik, zamknąć i odesłać na adres email konkursmatematycznykangur8@gmail.com . Podczas trwania konkursu w razie problemów technicznych lub pytań można się zgłosić do opiekunów. W celu uzyskania pomocy, należy napisać lub zadzwonić w aplikacji Teams wyszukując po imieniu lub nazwisku Panią Elżbietę Przybyłek lub Panią Paulinę Dul.

Na rozwiązanie zadań konkursowych jest przeznaczone 90 minut. Po upływie tego czasu, należy od razu wysłać swoją pracę na podany wcześniej email.

Przed godziną 9 dnia 22.04.2021 zostanie zaktualizowana na stronie szkoły informacja, która będzie zawierać hasło do plików pdf (zestawów konkursowych).  

Rozpiska kategorii dla poszczególnych klas: 

  
Żaczek klasy 2 szkół podstawowych; 
Maluch klasy 3 i 4 szkół podstawowych; 
Beniamin klasy 5 i 6 szkół podstawowych; 
Kadet klasy 7 i 8 szkół podstawowych; 
Zadania konkursowe i karty odpowiedzi:

Hasło do zakodowanych plików to: KanGur21 


Pamiętaj, że na rozwiązywanie masz nie więcej niż 90 minut.