SP37 w Gdyni

Tydzień z kropką w zielonej szkole

Projekt edukacyjny „Tydzień z kropką”

Zapraszamy wszystkich uczniów z klas 0-3 do udziału w projekcie edukacyjnym „Tydzień z kropką”, który rozpoczyna się już w najbliższy poniedziałek. Z pewnością znacie historię małej dziewczynki, której życie odmieniła właśnie… kropka! To właśnie ta postać będzie nam towarzyszyć przez cały tydzień, wypełniony po brzegi wieloma atrakcjami!

Poznamy elementy Alfabetu Braill’a, zrobimy zdjęcia w kropkowej fotobudce, zagramy w wiele kropkowych gier, a w środę cała szkoła będzie pełna kropkowych uczniów, gdyż jesteśmy pewne, że chętnie założycie na siebie… kropki! Szczegóły już wkrótce przekażą wychowawcy.

Jesteśmy pewne, że nikt nie będzie się nudził! I KROPKA 🙂

Koordynatorki Projektu: Kamilla Bienias, Agnieszka Ciołek, Agnieszka Murglin, Katarzyna Nawrocka.