SP37 w Gdyni

W ostatnim tygodniu 12 i 15 października w nasza szkoła celebrowała dni Erasmusa – fantastycznego programu rozwijającego edukację. 13 października nasi nauczyciele prowadzący Erasmus’a w szkole p. Małgorzata Lesisz, Anna Leszczyńska i Izabella Niklewska podzieliły się swoimi doświadczeniami z innymi nauczycielami w Polsce na Konferencji „Programy Erasmus+/Power szansą dla każdego nauczyciela”.

15 października pojawiły się w szkole między innymi dzięki Wam drodzy uczniowie i dzięki p. Małgorzacie Lesisz, Annie Leszczyńskiej, Izabelli Niklewskiej i Agnieszce Szwarc fantastyczne plakaty opowiadające o programie Erasmus+ w ogóle, ale też o tym, który ma miejsce w naszej szkole „Nature, Traditions and Identity in Youth’ Visions”. Część z Was mogła się dowiedzieć na spotkaniu on-line z doktorantką ASP jakie możliwości daje Wam Erasmus w dalszej edukacji, czyli na studiach.

Cały czas możecie oglądać plakaty, zagrać w grę – bowiem konkurs już się skończył i zajrzeć na stronę międzynarodowego bloga związanego ze szkolnym Erasmusem, żeby sprawdzić co się do tej pory wydarzyło we wszystkich krajach partnerskich. Śledźcie też stronę szkolną, bo z niej dowiedzieć się możecie o najnowszych zdarzeniach.