SP37 w Gdyni

Dla tych, którzy nigdzie nie wyjeżdżają zorganizowaliśmy półkolonie w mieście.
Od najbliższego poniedziałku, 16 stycznia w naszej szkole rozpoczynają się półkolonie zimowe w ramach Akcji Zima 2023. Tegoroczne półkolonie są darmowe dla uczestników, gdyż są finansowane z funduszy UNICEF. W czasie dwóch tygodni ferii 120 naszych uczniów będzie uczestniczyć w różnego rodzaju aktywnościach.
W każdym tygodniu 4 grupy dzieci w wieku od 6 do 14 lat będą uczyć się nowych umiejętności, poznawać nowe miejsca i osoby, rozwijać swoje zainteresowania. Wszystkie działania zaplanowane przez dyrekcję i nauczycieli w ramach współpracy z UNICEF mają zaspokoić przede wszystkim podstawowe potrzeby uchodźców, ale również integrować z lokalną społecznością. Na naszych uczniów czekają wyjątkowe atrakcje: warsztaty plastyczne, warsztaty Lego, wyjścia do Eksperymentu i innych trójmiejskich atrakcji oraz zajęcia rekreacyjno- sportowe.