SP37 w Gdyni

Turniej piłkarski „Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku”

„W dniu dzisiejszym reprezentacji naszej szkoły w kategorii do lat 10 rozpoczęli zmagania uczestnicząc w ogólnopolskim turnieju piłkarskim „Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku”. W zawodach wzięło udział 6 szkół z Gdyni, naszą szkołę reprezentowało aż 16 zawodników z klas 1,2 i 3 SP. Jednocześnie tworzyli dwa świetne zespoły. Zgodnie z regulaminem zawodów do finałów wojewódzkich mógł awansować niestety tylko jeden zespół. Po fazie grupowej i półfinałowej w finale zameldował się właśnie nasz zespół. Po bardzo dobrej grze, ogromnym zaangażowaniu i chęci wygranej awans do kolejnego etapu turnieju wywalczyła SP37🏆💪 Wielkie gratulacje dla wszystkich uczestników. Trzymajcie kciuki za „Naszych” w finałach wojewódzkich, które odbędą się już w maju.
 
A już w najbliższy poniedziałek rozgrywki rozpoczynają nasi reprezentanci w kategorii wiekowej do lat 8, a w środę do lat 12. Śledźcie ich zmagania i mocno trzymajcie kciuki. 
 
Więcej o turnieju⤵️