Wycieczka klasy 7a i 7b!

22.05. br. klasy siódme były na szkolnej wycieczce w województwie warmińsko-mazurskim.       Poznanie zabytków Olsztyna i Muzeum Bitwy pod Grunwaldem w Stębarku stanowiło główny cel wyprawy. Cała wycieczka miała charakter żywej lekcji historii. Muzeum zrobiło niemałe wrażenie na uczestnikach, gdyż łączy w sobie tradycję i nowoczesność- zbrojnych rycerzy i multimedia.       Z kolei zwiedzanie stolicy Warmii i Mazur z przewodnikiem to okazja do poszerzenia wiedzy na temat zabytków tego miasta. Pobyt w Planetarium w Olsztynie, a w nim seans astronomiczny, był ostatnią atrakcją przed powrotem do szkoły.       Wycieczka rozpoczęła się z samego rana, a zakończyła wieczorem, ale warto pojechać i zobaczyć te piękne miejsca!