SP37 w Gdyni

II Ogólnopolski Konkurs Czytelniczy w j. angielskim

Ogólnopolski Konkurs Czytelniczy „Reading Brings Us Unknown Friends” dla miłośników lektur w języku angielskim z klas 6-8 szkół podstawowych dobiegł końca. Uczniowie z całej Polski stanęli do ostatniego etapu rywalizacji 12 maja 2023 r. Rozstrzygnięcie konkursu i ogłoszenie wyników miało miejsce 29.05.2023 r.
Przed wspólnym wyzwaniem czytelniczym stanęło 1130 uczniów z całej Polski. Do II etapu zakwalifikowało się ponad 160 osób spośród których wyłoniliśmy zwycięzców. Z dumą informujemy, że wśród Finalistów mamy Antoniego Zarzyckiego, ucznia naszej szkoły, którego nauczycielem prowadzącym jest Pani Izabella Niklewska.
Z radością informujemy, że nasz konkurs w bieżącym roku oprócz współpracy i wsparcia ze strony Szkoły Językowej „Profi-Lingua” z siedzibą w Gdyni został objęty także Honorowym Patronatem Kuratora Pomorskiego.

Zachęcamy do śledzenia informacji o konkursie na naszej stronie internetowej w zakładce „konkursy”.
Wszystkim Laureatom i Finalistom oraz ich nauczycielom serdecznie gratulujemy! 🙂
Well done:)