SP37 w Gdyni

Bezpieczeństwo psychiczne i emocjonalne dziecka

Serdecznie zapraszamy do udziału w warsztatach „Bezpieczeństwo psychiczne i emocjonalne dziecka”, które odbędą się 21. 09. 2023 r. w godzinach 16:00-17:30 w sali nr 23 (zielony budynek).  

Warsztaty będą prowadzone przez pedagoga oraz psychologa szkolnego w ramach realizacji programu Szkoła Pozytywnego Myślenia. Celem spotkania jest zwiększenie świadomości znaczenia bezpieczeństwa zdrowia psychicznego i emocjonalnego u dzieci oraz wspieranie pozytywnych wzmocnień. 

Chętnych rodziców zapraszamy do zapisu za pomocą linku podanego poniżej. Zgłoszenia na warsztaty przyjmujemy do 15. 09. 2023 r. Prosimy o podanie w formularzu imienia, nazwiska i adresu e-mail. Liczba miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń. Pierwsze 25 osób otrzyma od nas mailowe potwierdzenie udziału w warsztatach.  

https://forms.office.com/e/MqGm9QTc5c 

Z poważaniem 
psycholog Magdalena Ostapczuk
pedagog Malwina Żendełek