SP37 w Gdyni

KONKURS PROFILAKTYCZNY ROZSTRZYGNIĘTY!

Uczniowie naszej szkoły brali udział w konkursie profilaktycznym „Stwórz plakat promujący zdrowie psychiczne”. Komisja konkursowa miała nie lada wyzwanie wyłonić zwycięzców. Tym bardziej, że każda z prac była adekwatna tematycznie, estetyczna i kreatywna. Ogromnie cieszymy się z udziału wszystkich i zapraszamy do kolejnych akcji. Tymczasem poniżej umieszczamy wyniki konkursu:

Klasy 0-3

I miejsce – Iga Urbańska (1b)

Wyróżnienie: klasa 3g – Polina Peredrii, Pola Aniołkowska, Alicja Muchowska, Oliwia Dobrzycka, Franciszek Kolbusz, Kornelia Miotke, Nikola Maćkowska, Julia Bigus, Wiktoria Zugmunt, Anastasia Fatova

Klasy 4-8

I miejsce – Antonina Dębek (5c)
II miejsce – Bartosz Baranowski, Konrad Mondry, Antonina Wierzbowska (5f)
III miejsce – Hanna Karpińska (5e)

Po odbiór nagród zapraszamy do gabinetu pedagoga w Zielonej szkole.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!