SP37 w Gdyni

„SERCE NA GWIAZDKĘ”

Szanowni Rodzice, Drodzy Uczniowie!

          Święta Bożego Narodzenia to czas, w którym najmłodsi z nadzieją wyczekują wizyty Mikołaja i niecierpliwie otwierają przyniesione przez niego upominki. Dla podopiecznych lokalnej Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej  jest to także czas doświadczania trudnych emocji, gdyż spędzają go z dala od najbliższych.
      Chcąc wywołać uśmiech na ich twarzach, gorąco zachęcamy Państwa do wzięcia udziału w przedświątecznej zbiórce artykułów na rzecz wychowanków tejże Placówki.

Zbieramy: słodycze, kosmetyki, skarpety, zestawy – szalik, czapka, rękawiczki, plecaki, torby sportowe, piłki, artykuły plastyczne, pisaki, długopisy, klocki Lego, słuchawki do telefonów, kolorowanki itp.

   Nowe artykuły można umieszczać w wyznaczonych pojemnikach,
 stojących przy szkolnej dyżurce do 1 grudnia 2023 r.

Podarujmy dzieciom serce na Gwiazdkę!

Dyrekcja i nauczyciele
 ZSO nr 8