SP37 w Gdyni

Olaf K. cierpi na DMD – rzadką chorobę genetyczną, prowadzącą do postępującego i nieodwracalnego zaniku mięśni. Może go uratować nierefundowana terapia genowa. Koszt takiej terapii to 15 mln złotych, które trzeba uzbierać do 30 marca 2024r.
Często pytacie, co zrobić ze zbędnymi pluszakami… I oto jest rozwiązanie!
Już w sobotę 9 marca o godzinie 17:30 podczas meczu Trefl Gdańsk vs Jastrzębski Węgiel w ERGO ARENA na płytę boiska polecą pluszaki! ❤
Za każdego rzuconego na boisko pluszaka Olafek otrzyma wsparcie finansowe od darczyńcy a misie będą pomagać dalej innym potrzebującym dzieciom! (Domy Dziecka, świetlice socjoterapeutyczne)
W związku z tym poszukujemy jak największej ilości pluszowych zabawek z całej Polski! Nie muszą być to tylko misie, mogą to być króliczki, pszczółki a nawet popularne warzywa. Ważne, żeby były nowe, w bardzo dobrym lub dobrym stanie – wyprane i pachnące, w końcu będą nieść radość dalej!
Karton do zbiórki znajduje się przy portierni w Zielonej Szkole. Akcja trwa do 5 marca.
Pamiętajmy „Dobro powraca”
Katarzyna Socik-Jankowiak