SP37 w Gdyni

NASI PIERWSZOKLASIŚCI NAJLEPSZYM ZESPOŁEM W WOJEWÓDZTWIE POMORSKIM!
W minionym tygodniu zakończyły się zmagania w XXIV edycji Ogólnopolskiego Turnieju piłki nożnej o „Puchar Tymbarku”.  W zawodach dedykowanych dla uczniów szkół podstawowych rywalizacja odbywała się w 3 kategoriach wiekowych, U-8, U-10, U-12.

Uczniowie najmłodsi, a więc nasi pierwszoklasiści byli niepokonani na każdym etapie zawodów, najpierw pewnie zwyciężając w turnieju gminnym, następnie w turnieju wojewódzkim w Gdańsku dominując nad każdym zespołem doszli do wielkiego finału, w którym pewnie pokonali szkołę z Tczewa i tym samym zdobyli 1 MIEJSCE W WOJEWÓDZTWIE!!

Kazimierz Olejowski, uczeń klasy 1b, został Najlepszym Strzelcem turnieju wojewódzkiego, zdobywając we wszystkich meczach aż 11 goli!!
NASI ZŁOTY CHŁOPCY KATEGORIA U-8 (1 klasa)
  9. Oskar Złonkiewicz 2e
REPREZENTANCI KATEGORIA U-10 (2 i 3 klasa)

20. Wiktor Rejkiewicz 3d

REPREZENTANCI KATEGORIA U-12 (4 i 5 klasa)

10. Łukasz Stawiarski 4c
Kategoria chłopcy U-12 zakończyła zmagania na etapie gminnym. Chłopcy do lat 10 reprezentowali naszą szkołę aż dwoma zespołami i to nasz zespół był najlepszy w Gdyni i wywalczył awans do finałów wojewódzkich w Gdańsku, a tam niewiele zabrakło do awansu do najlepszej 8 zespołów w Pomorskim.
Gratulujemy wszystkim uczniom, życzymy kolejnych tak owocnych zawodów!!