Ważne informacje dla rodziców kandydatów do oddziałów przedszkolnych przy szkole podstawowej nr 37 w Gdyni.

Szanowni Państwo,
Przypominamy, że dzisiaj o godzinie 15.00 na platformie edukacyjnej www.gdynia.pl/rekrutacja poprzez zalogowanie się na indywidualne konto kandydata ukażą się wyniki rekrutacji.
Wywieszone wyniki w budynku szkoły będą dostępne dzisiaj w godzinach 15.00-17.00.
W dniach 26-31.03. wyniki w szkole można sprawdzić w godzinach 9.00-15.00 w przedsionku szkoły. Przypominamy, że w korytarzu może znajdować się tylko jedna osoba.
Wszelkie informacje dotyczące terminów rekrutacji znajdują się na stronie www.gdynia.pl w zakładce rekrutacja.
Wszelkie informacje/pytania na temat rekrutacji w SP 37 prosimy kierować na adres email sekretariat03@zso8gdynia.pl

Z poważaniem,
Dyrekcja ZSO 8 w Gdyni