SP37 w Gdyni

Zajęcia dla klas 1-3 (szczegóły)

Szanowni Państwo,

od poniedziałku, 25 maja, rozpoczynamy w naszej szkole zajęcia opiekuńcze.

Dzieci będą przebywały w trzech grupach, pod opieką pań pracujących w świetlicy. Grupa I: dzieci z klas pierwszych, grupa II: dzieci z klas 2a, 2b,2c,2d, grupa II; dzieci z klas 2e, 2f, 3d. Dzieci będą uczestniczyły w zajęciach on-line, prowadzonych dla ich klas oraz będą pracowały z materiałami nadesłanymi przez wychowawców w ramach pracy zdalnej.

Dzieci powinny przynieść do szkoły podręczniki, zeszyty i inne materiały potrzebne do zajęć – i te przedmioty zostają w szkole na cały tydzień.

Szkoła zapewnia obiady- w tym celu należy zgłosić chęć spożywania posiłku do piątku, 22 maja, do godziny 13.00.

Przypominamy, że dzieci nie mogą samodzielnie wracać do domu.