SP37 w Gdyni

REKRUTACJA do oddziałów przedszkolnych „0”

Informujemy, że listy kandydatów zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych dostępne są od 7 kwietnia od godz. 12:00. w systemie rekrutacji . Listy również zostaną wywieszone w przedsionku sekretariatu szkoły

Jak sprawdzić wynik rekrutacji:

  • logując się na swoje konto na stronie publicznej systemu rekrutacji (opcja Zaloguj się dostępna od godz. 12:00 w dniu 7 kwietnia),
  • na skrzynce pocztowej, której adres e-mail został podany podczas rejestracji wniosku (Maile zostaną wysłane przez Asseco Data Systems. Nadawaca wiadomości nie gwarantuje dostarczenia wiadomości e-mail),

  • kontaktując się telefonicznie lub mailowo ze szkołą.

Potwierdzanie woli przyjęcia w systemie kandydatów zakwalifikowanych będzie możliwe od godz. 12:00 w dniu 7 kwietnia. Rodzic może potwierdzić wolę przyjęcia:

  • elektronicznie, logując się na swoje konto na stronie publicznej systemu rekrutacji,
  • mailowo poprzez wysłanie potwierdzenia woli przyjęcia na adres e-mail placowki,
  • telefonicznie.

W przypadku potwierdzenia woli przyjęcia elektronicznie lub telefonicznie Rodzic powinien przesłać na adres e-mail placówki lub dostarczyć w terminie poźniejszym podpisane oświadczenie woli przyjęcia.

Wzór oświadczenia dot. potwierdzenia woli przyjęcia dostępny jest na stronie publicznej systemu rekrutacji, w zakłądce PLIKI DO POBRANIA, INSTRUKCJE.