SP37 w Gdyni

Nasza szkoła bierze udział w projekcie Centrum Mistrzostwa Informatycznego.

Już teraz wszyscy zainteresowani mogą uczestniczyć w BEZPŁATNYCH zajęcia z informatyki, podczas których uczą się i doskonalą swoje umiejętności w zakresie myślenia algorytmicznego oraz programowania.

Nauczyciele odpowiedzialni za projekt to pan Jarosław Rogożeński i pani Jolanta Dobska (grupa dla klas czwartych SP oraz pierwszych LO). Jeśli chcesz dołączyć to zapytaj prowadzących, czy są jeszcze miejsca.

Więcej informacji znajdziesz na stronie CMI.

Centrum Mistrzostwa Informatycznego to ogólnopolski projekt, który umożliwia uczestnictwo w kołach informatycznych. Uczestnicy rozwijają swoje talenty, szczególnie w zakresie informatycznym, nastawionym na rozwiązywanie problemów. Między innymi poprzez start w zawodach algorytmicznych i projektowych, co może dodatkowo motywować uczniów i uczennice do rozwijania swoich zainteresowań i talentów.