SP37 w Gdyni

WOŚP

Wiczlino gra z Orkiestrą już 3 rok z rzędu! 30 stycznia sztab ZSO8 ponownie rozpocznie funkcjonowanie, ale nie obejdzie się bez pomocy naszej społeczności! Na zgłoszenia dzielnych wolontariuszy, którzy wyruszą z sztabowymi puszkami czekamy tylko do 10 grudnia pod linkiem do formularza rekrutacji: https://forms.office.com/r/vVGmP8vbnk?fbclid=IwAR0JAszl9PcvW-0ek3t8_9-m_PzXVFk9WdfLe0PirLxxmlAr0lGwzY6WU2Q

Regulamin wolontariusza (załącznik pdf

Uczniowie nie będą mogli chodzić z puszkami sami, tylko w obecności osoby pełnoletniej, która będzie za nią odpowiedzialna. Proszę o przesłanie na adres holownia.katarzyna@zso8gdynia.pl zdjęcia do identyfikatora do 10.12. W tytule e-maila należy wpisać: WOŚP – imię, nazwisko, klasa.

W treści należy podać takie dane jak:

  • Imię i nazwisko, 
  • Adres zamieszkania: ulica, numer domu i lokalu, kod pocztowy, miasto
  • Pesel
  • Data urodzenia
  • E-mail
  • Nr telefonu do rodzica i do siebie (+48 …….) 

Informacje należy przesłać do 10.12 !!!! Bez tych danych i zdjęcia nie możemy zacząć procedury zapisów wolontariuszy (po wygenerowaniu i wydrukowaniu oświadczeń, rodzic musi przyjść do szkoły i je podpisać) .