SP37 w Gdyni

Zapraszamy do obchodów Dnia Ziemi!

Tegoroczne hasło: „Zainwestuj w naszą planetę”

Zachęcamy do udziału w aktywnościach:

– w tym dniu -22.04 (piątek) – ubieramy się na zielono, mile widziany element garderoby z recyklingu, np. kapelusz z papieru

– dzień bez samochodu – w tym dniu staramy się poruszać komunikacją miejską, rowerem, hulajnogą,

eko challenge – w dniach 22-24 kwietnia wybierz się do lasu, na plażę, pozbieraj napotkane po drodze śmieci – zrób selfie z workiem – zdjęcie prześlij przez forms. W zamian za zdjęcie uczniowie klas 5-8 otrzymają 6 z wybranego przedmiotu (biologia, geografia, chemia), zaś czwartoklasiści -z przyrody (zdjęcie wysyłamy do nauczyciela przyrody)

link do forms:https://forms.office.com/Pages/ResponsePage.aspx?id=ft3fL46QpUazWefgFIhFRo8jFE–sgVHs_6uES7adGpUNE5CSkRIVlk4MjdUTlVUVExaMjlBRUFYVi4u

konkurs na ekotorbę – uszyj samodzielnie ze skrawków materiałów, starych, nieużywanych ubrań. Uczniowie klas 5-8 przekazują prace pani Klaudii Dąbrowskiej, zaś czwartoklasiści- pani Agnieszce Szwarc w terminie do 29.04.2022.