SP37 w Gdyni

Serdecznie zapraszamy do udziału w 8 edycji akcji Nie jest kolorowo.

Zbiórka odbędzie się w dniach 7 listopada – 18 listopada 2022 roku. (karton przy portierni w Zielonej Szkole)

Przedmiotem zbiórki są nowe przybory szkolne – pióra, długopisy, kredki, plastelina, farbki, zeszyty, bloki rysunkowe, plecaki oraz wszystkie inne materiały, które są niezbędne do nauki i rozwoju uczniów. Ponadto w 2022 roku zbieramy środki finansowe na zakup generatorów prądu dla polskich placówek edukacyjnych na Ukrainie. Mimo trwającej wojny szkoły funkcjonują, ale coraz częstsze przerwy w dopływie prądu paraliżują ich funkcjonowanie. Czasami nauka musi odbywać się w schronach przeciwlotniczych, przy świecach – dlatego hasło tegorocznej edycji akcji brzmi: DODAJ ENERGII POLSKIM SZKOŁOM NA WSCHODZIE!

LINK do zbiórki: zrzutka.pl

Nie jest kolorowo – Pomóż uczniom na Wschodzie

Niektóre dzieci w polskich szkołach i placówkach za naszą wschodnią granicą nie mają kolorowo. Potrzebują kredek, zeszytów, piórników, mazaków, bloków rysunkowych, plecaków, plasteliny, wycinanek, kolorowanek, czyli wszystkiego tego, co niezbędne do nauki i zabawy w pierwszych szkolnych latach.

niejestkolorowo.pl