SP37 w Gdyni

Spotkanie z autorką

Inspirujące spotkanie z autorką i przepis na spełnianie marzeń.

Dzisiaj chętne dzieci mogły  poznać książki nie z tej ziemi. Razem z Tadziem i Ryszkiem, bohaterami książki pani Aleksandry Kieszek pt. „Tadzio szuka pana B”, uczniowie klas 0-3, SP 37 wyruszyli w poszukiwaniu odpowiedzi i jak prawdziwi detektywi tropili ślady, słuchając fragmentów książki czytanej przez autorkę. Pani Ola opowiedziała jak powstawały jej książki, zachęcała do czytania. Na dodatek pokazała dzieciom, że marzenia się spełnia, jeśli się bardzo tego chce. Dowiedzieliśmy się, że stworzenie książek odpowiadających na trudne pytania wielu dzieci, było wielkim marzeniem autorki. W piątek kolejne spotkania „Jak powstaje książka”. Dziękujemy pani Oli, że zgodziła się gościć w naszej szkole. 

Organizatorki spotkania: Kamilla Bienias, Adrianna Sieradzka