SP37 w Gdyni

Szkolne Koło Caritas

Panie:
Natalia Kmiecicka i Halina Wujke
Szkolne Koło Caritas
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 8
ul. Wiczlińska 50a
81-578 Gdynia

Szanowni Panstwo,
Dziękujemy Szkolnemu Kołu Caritas oraz koordynatorom tego przedsięwzięcia: paniom Natalii Kmiecickiej i Halinie Wujke za zorganizowanie zbiórki artykułów niemowlęcych i żywności dla samotnych matek i rodzin ubogich objętych pomocą Stowarzyszenia Gaudium Vitae im. Stanisławy Leszczyńskiej działającego przy Parafii św. Stanisława Kostki w Gdyni.
Rozmiar tej pomocy jest imponujący. Zebrano artykuły dziecięce w postaci licznych środków higieny i pielęgnacji niemowląt: jednorazowych pieluch, mleka dla niemowląt, kaszek i odżywek dla dzieci, oliwek, żeli do mycia, szamponów i balsamów, maści na odparzenia, proszków do prania, zabawek i innych akcesoriów niemowlęcych. Nie zabrakło również żywności z dużą ilością słodkości na świąteczny stół. Dostarczone dary są systematycznie przekazywane potrzebującym rodzinom. Średnio w miesiącu obdarowujemy ok. 150 osób z ubogich rodzin.

Każdy dar uświadamia nam, że są ludzie, dla których dobro matki i dziecka jest bardzo ważne.

Z wdzięcznością za okazane wsparcie i serce, pamiętając o słowach Chrystusa: ,,Cokolwiek uczyniliście jednemu z tych braci moich najmniejszych Mnieście uczynili” składamy serdeczne podziękowania.

Wyrażając nadzieję na dalszą życzliwość dla naszego Stowarzyszenia życzymy, aby w Nowym Roku 2023 zdrowie, szczęście i pomyślność Państwa i bliskich nie opuszczała, niech wiara codziennie dodaje sił i energii do tworzenia i realizacji nowych pomysłów.

Z wyrazami szacunku

Teresa Janowska