SP37 w Gdyni

OGÓLNOPOLSKI PROJEKT EDUKACYJNY – III Edycja Serdeczna Karteczka

Miło jest rozpocząć rok od serdecznych gestów. W styczniu uczniowie zielonej szkoły  przygotowali serdeczne karteczki dla pracowników administracji i portierni w ZSO8 w Gdyni. Wielką radość sprawiła im możliwość wręczenia tych karteczek pracownikom  w zielonej i białej szkole. Cieszę się, że dzięki temu pięknemu zadaniu uczniowie mogli się przekonać jak wiele osób pracuje w szkole i sprawia, że staje się ona miejscem wyjątkowym.  Kilka kartek trafiło tez do Cupszu. Jestem bardzo szczęśliwa, że z każdym miesiącem przyłącza się do tego projektu coraz więcej uczniów, którzy nie zgłosili się do niego na początku roku szkolnego. Bezinteresowne gesty życzliwości sprawiają im wielką przyjemność. Dziękuję serdecznie wszystkim osobom dorosłym zaangażowanym w ten projekt. Jestem im  ogromnie wdzięczna za te serdeczne gesty.

Koordynator projektu: Ewa Smy