OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ WIEDZY – GEOGRAFIA 2023

Serdecznie zapraszamy uczniów z klas V-VIII szkół podstawowych do wzięcia udziału w pierwszej edycji Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy z geografii.

Turniej odbędzie w kategoriach Kat. 1 – uczniowie klas  V – VI, Kat. 2. uczniowie klas VII-VIII

Turniej zorganizowany zostanie w formie zdalnej na platformie testowej w dniach  03.04.2023 dla kat. I., 04.04.2023 dla kategorii II.w godzinach popołudniowych.

Turniej przeznaczony jest dla wszystkich chętnych uczniów, którzy chcą sprawdzić swoją wiedzę i przy okazji mieć szansę na zdobycie atrakcyjnych nagród: smartfony Samsung Galaxy A13, tablety Lenovo Tab n8, opaski Xiaomi Mi Band 7 oraz karty podarunkowe do Empik’u.

Dla szkoły, która zgłosi największą liczbę uczestników czeka nagroda: Learnetic Interaktywne Plansze Przyrodnicze: Geografia.

Konkurs jest odpłatny. Wpisowe wynosi 14 zł.

Odliczoną kwotę oraz kartę zgłoszenia należy dostarczyć  w nieprzekraczalnym terminie DO 28 lutego 2023 roku do nauczyciela geografii tj. Agnieszki Tokarskiej-Kleina

PS. WAŻNE – w przypadku zgłoszenia się mniej niż 5 uczniów, pieniądze zostaną zwrócone (regulamin wymaga minimum 5 uczestników, aby móc  brać udział w konkursie).

Organizatorem konkursu jest:

AGROBIOEXPERT dr Andrzej  Jurkowski; ul. Sucha 163, 66-004 Zielona Góra; NIP 9281980212 REGON 381464595