SP37 w Gdyni

Finał 6. edycji konkursu Junior Biznes

Poznaliśmy laureatów 6. edycji konkursu Junior Biznes. Finałowa gala odbyła się 15 lutego w Gdyńskim Centrum Filmowym. Nagrody wręczyły: wiceprezydent Gdyni Katarzyna Gruszecka-Spychała, Dorota Marszałek-Jalowska z Wydziału Środowiska oraz Katarzyna Litwin z Wyższej Szkoły Bankowej w Gdyni.

Konkurs był podzielony na dwie kategorie:

„Junior Biznes” – dla uczniów szkół średnich,
„Junior Biznes SP” – dla uczniów siódmych i ósmych klas szkół podstawowych, którzy musieli stworzyć film dotyczący środowiska naturalnego – jego ochrony, wzmacniania więzi ze środowiskiem czy zrównoważonego rozwoju.

Nasi uczniowie zajęli:

  • 3 miejsceSzkoła Podstawowa nr 37 w Gdyni  Film pt. „MŁODZIEŻOWA EKOLOGIA” Zespół projektowy w składzie: Lena Kuryś, Zofia Nowaczyk, Maria Ściechowicz, Krystian Szumlas. Nauczyciel: Barbara Kamińska.
  • 2 miejsceSzkoła Podstawowa nr 37 w Gdyni Film pt. „NIE MARNUJEMY JEDZENIA”. Zespół projektowy w składzie: Miłosz Głowaty, Kacper Kolanek, Wojciech Lauterbach, Borys Kryzel. Nauczyciel: Barbara Kamińska.
                                                             GRATULUJEMY!
Całość relacji na portalu Gdynia.pl