SP37 w Gdyni

UBRANIA DO ODDANIA I SERDECZNA KARTECZKA

W naszej szkole DO KOŃCA LISTOPADA trwa akcja charytatywna UBRANIA DO ODDANIA. W październiku z pomocą pani Magdaleny Wojnarowskiej , Iwony Trelli i uczniów udało nam się zapakować 16 kartonów z odzieżą, które pojechały do Fundacji Niebieski Szlak. W całej akcji bardzo pomogły mi również panie z portierni i panie sprzątające za co serdecznie dziękuję. W imieniu uczniów udało mi się wręczyć przygotowane przez nich SERDECZNE KARTECZKI Panu Kurierowi, który przekazał je swojemu KIEROWNIKOWI i innym kolegom. Miło jest czynić dobro i okazywać gesty pełne serdeczności. Bardzo dziękuję wszystkim osobom, które przyniosły odzież oraz Dyrekcji za zaproponowanie mi koordynowania tej wdzięcznej akcji. Będzie mi bardzo miło jak do końca tego miesiąca dotrze do nas jeszcze trochę odzieży ten dobry cel.

Z góry dziękuję za każdy gest życzliwości ,

Ewa Smyk – koordynator akcji UBRANIA DO ODDANIA