SP37 w Gdyni

Serdeczna karteczka 2023

Ogólnopolski Projekt Edukacyjny – IV Edycja

SERDECZNA KARTECZKA

          W grudniu uczniowie  klas 1- 3 przygotowali SERDECZNE KARTECZKI dla osób starszych, samotnych  . Powstały  piękne , bardzo różnorodne  prace według własnego pomysłu.   Zostały też dołączone życzenia pełne serdeczności  i podziękowania starszym ludziom  za  to, że po prostu są. Uczniowie ze świetlicy klas 2 i 3 razem z nauczycielami dodatkowo ozdobili pierniczki dla podopiecznych z Domu Seniora w Wiczlinie.  Serdecznie dziękuję za ogromne zaangażowanie w ten bardzo wdzięczny projekt wszystkim elfom.  Miło jest patrzeć jak poszerza się łańcuszek pełen życzliwości , serdeczności i wzajemnego szacunku.

Koordynato projektu: Ewa Smyk

Pomocnicy koordynatora: Maja Fredrich, Bożena Skwierawska, Magdalena Wojnarowska, Dorota Magrian.