SP37 w Gdyni

W dniu 12.06.24 w naszej szkole odbył się świetlicowy przegląd Mam Talent dla klas 0-3. Uczniowie zaprezentowali różnorodne talenty, które zachwyciły publiczność. Widzieliśmy wspaniałe występy muzyczne, w tym grę na flecie poprzecznym i bałałajce. Nie zabrakło także wyjątkowych popisów wokalnych oraz rapu.

Tancerze wystąpili w różnych stylach, od tańca nowoczesnego po taniec ze wstążką, a także zaprezentowali układy choreograficzne do popularnych utworów. Pokazy gimnastyki artystycznej oraz karate przyciągnęły uwagę swoją precyzją i umiejętnościami. Uczniowie przedstawili także magiczne sztuczki i humorystyczne skecze, które rozbawiły całą publiczność.

Na koniec mieliśmy przyjemność podziwiać wystawę pięknych obrazów, które pokazały niesamowity talent.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom i dziękujemy za wspaniałe występy, które dostarczyły nam tyle radości i dumy!

Filmiki, na których zarejestrowano występy naszych młodych artystów, przekażemy bezpośrednio rodzicom/opiekunom uczniów poprzez szkolną pocztę elektroniczną uczniów.