Wiosenny Konkurs Czytelniczy

PODSUMOWANIE SZKOLNEGO KONKURSU zorganizowanego przez bibliotekę w białej szkole

WIOSENNY KONKURS CZYTELNICZY dla uczniów klas 4-7 SP

Przypominamy, że uczniowie klas 4-5 mieli za zadanie przeczytać książkę „Skrzynia władcy piorunów” Marcina Kozioła, a uczniowie klas 6-7 „Tajemnicę przeklętej harfy” tego samego autora, a następnie napisać test. Do testu z książek przystąpiło 22 uczniów, 13 z nich zdobyło punkty od 18-20, 9 osób punkty 5-16.

Nagrodą w konkursie jest ocena cząstkowa wagi 3 z języka polskiego i punkty z zachowania.

Laureatami szkolnego konkursu czytelniczego i ocenę celującą z polskiego wagi 3 oraz 10 punktów z zachowania otrzymali:

Maria K. kl. 4b

Antonina W. kl. 4e

Dawid K. kl. 6a

Julia K. kl. 6e

Maria Ż. kl. 7d.

Finalistami szkolnego konkursu czytelniczego i ocenę bardzo dobrą z polskiego wagi 3 oraz 10 punktów z zachowania otrzymali:

Pola O. kl. 4a

Jakub G. kl. 4e

Maksymilian G. kl. 4e

Jan G. kl. 4g

Jakub L. kl. 4g

Diana W. kl. 4g

Adam B. kl.6a

Ewa J. kl. 7a.

Uczniowie, którzy odpowiedzieli prawidłowo na co najmniej 10 pytań otrzymali punkty za udział w konkursie.

Dziękujemy wszystkim za udział w konkursie i gratulujemy wyników .