VI EDYCJA ŚWIETLICOWEGO PRZEGLĄDU

REGULAMIN PRZEGLĄDU ŚWIETLICOWEGO  „MAM TALENT”

Organizatorem jest świetlica szkolna w Szkole Podstawowej ZSO nr 8 w Gdyni.

Termin:  12.06.2024 (środa)

Godzina:  09:00

Miejsce: świetlica klas I (sala lustrzana)

Cele przeglądu:

• prezentacja talentów i uzdolnień uczniów,
  • propagowanie działań twórczych i artystycznych w szkole, podkreślanie estetycznych walorów występów i przedstawień,
  • rozwijanie kreatywności uczniów i przełamywanie barier występu przed kamerą,
  • rozwijanie zainteresowań uczniów,
  • promowanie młodych talentów .

Informacje ogólne:

1. Przegląd skierowany jest do uczniów klas 0 – III, którzy uczęszczają do świetlicy szkolnej i chcą zaprezentować swoje umiejętności, talenty i uzdolnienia.
  2. Zgłoszenia / zgodę na udział w przeglądzie Mam Talent należy dostarczyć do dnia 07.06.2024 (piątek).
  3. Warunkiem uczestnictwa dziecka w przeglądzie jest podpisana zgoda rodzica na udział w „Mam Talent”.
  4. Organizator zezwala na występ grupowy.
  5. Uczestnik „Mam Talent” ma za zadanie wykonać małą formę sceniczną, muzyczną, sportową, nie przekraczającą 3,5 minut.
  6. Uczeń przygotowuje pokaz wspólnie z rodzicami/opiekunami, pod ich opieką i kierunkiem, we własnym zakresie.
  7. Do przeglądu dopuszczone zostają jedynie te występy, które nie zagrażają zdrowiu i życiu uczestników przeglądu.
  8. Prezentacja muzyczna dotyczy jednej piosenki lub utworu, a wykonawca może skorzystać z gotowego podkładu muzycznego przygotowanego przez rodziców/opiekunów prawnych przesłanych na adres mailowy: Richert.Justyna@zso8gdynia.pl
  9. W czasie występu niedozwolone jest wykonywanie niestosownych gestów, ruchów, tańców oraz wykorzystanie niestosownych piosenek czy używanie wulgarnych słów.
  10. Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do archiwizacji przesłanych nagrań i umieszczenia ich na stronie internetowej świetlicy ZSO nr 8 w Gdyni wraz z podaniem imienia, nazwiska, klasy małego artysty.
  11. Każdy z uczestników otrzyma drobny upominek (nie będą wyłaniani finaliści).
  12. Koordynatorzy przeglądu: Justyna Richert, Maja Fredrich, Anna Matij.