Świetlica szkolna otwarta jest w godzinach 6.30-17.00
Serdecznie dziękujemy za udział w akcji charytatywnej obejmującej sprzedaż kartek świątecznych. Dzięki Państwa zaangażowaniu udało się zebrać 631 zł. Pieniądze zostały przekazane na rzecz Fundacji z Pompą, której celem jest
Innowacja pedagogiczna „Poznajemy Polskę”. Celem innowacji jest wprowadzenie uczniów w tematykę dotyczącą Polski: jej historii, geografii, tradycji oraz symboli narodowych. Dzieci będą poznawały Polskę poprzez zabawę, muzykę, ruch, a także
VI Edycja Ogólnopolskiego Projektu Edukacyjnego SERDECZNA KARTECZKA W grudniu, Uczniowie klas 1 ze SP 37 w Gdyni, przygotowali SERDECZNE KARTECZKI dla osób starszych i samotnych. Powstały piękne prace według własnego
W naszej świetlicy panuje świąteczna atmosfera! Dzieci pomagają w dekorowaniu sali, tworzą piękne prace plastyczne: szyją bałwanki, Mikołaje, gwiazdki i choinki, które wprowadzają nas w świąteczny nastrój.
W oczekiwaniu na przerwę świąteczną, uczniowie klas pierwszych nie mają czasu na nudę: kalendarz stworzony razem z dziećmi angażuje nas w realizację wspólnych działań, a prace plastyczne grupowe oraz indywidualne
Świetlica szkolna SP nr 37 w Gdyni zapewnia uczniom bezpieczne spędzanie czasu przed i po lekcjach. Staramy się wspólnie stworzyć miejsce, gdzie uczniowie mogą odpocząć, pobawić się, odrobić zadania domowe, jak również rozwijać swoje zainteresowania. Wdrażamy naszych uczniów do kulturalnego i higienicznego trybu życia.
W świetlicy szkolnej organizowane są zajęcia dydaktyczne, rekreacyjne i opiekuńczo-wychowawcze takie jak:
gry i zabawy integracyjne,
zajęcia plastyczne i manualne,
zajęcia sportowe,
zajęcia rytmiczno-ruchowe, taneczne,
zajęcia rekreacyjne na boisku szkolnym, placu zabaw i małej sali gimnastycznej,
zajęcia czytelnicze,
Świetlica w naszej szkole podzielona jest na 3 oddziały:
– Świetlica Klas 0
– Świetlica Klas 1
– Świetlica Klas 2 i 3
KADRA ŚWIETLICY
Nauczyciele Świetlicy dla Klas 0:
- Małgorzata Rosolak
- Bożena Skwierawska
Nauczyciele Świetlicy dla Klas 1:
- Maja Fredrich
- Anna Matij
- Justyna Richert
- Mariola Komkowska
- Joanna Kostrzewa
- Ewa Smyk
Nauczyciele Świetlicy Klas 2 i 3:
- Magdalena Wojnarowska
- Iwona Trella
- Alina Krauza
- Małgorzata Rohde
- Katarzyna Dobkowska
- Aldona Szczepańska
Prosimy o przyprowadzanie dzieci na 6.30, nie wcześniej, gdyż nie jesteśmy w stanie zadbać o bezpieczeństwo dzieci.
W białej szkole nie ma świetlicy, prosimy tak zaplanować poranek dziecka, gdy zaczyna lekcje później, by przychodziło do szkoły tuż przed zajęciami. Bezpieczeństwo naszych Uczniów jest największą wartością, a nie mamy jak zadbać o kilkadziesiąt osób, które kilka godzin siedzą na szkolnych holach. Liczymy na współpracę!