Ogólnopolski Konkurs Czytelniczy z języka angielskiego
„Reading brings us unknown friends”
dla uczniów klas 6-8 szkół podstawowych.

WYNIKI OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU CZYTELNICZEGO w JĘZYKU ANGIELSKIM

„Reading Brings Us Unknown Friends”
Szanowni Państwo,
Ogólnopolski Konkurs Czytelniczy „Reading Brings Us Unknown Friends” dobiegł końca. Bardzo dziękujemy wszystkim za zainteresowanie i udział w konkursie.

Poniżej prezentujemy uzyskane przez uczniów tytuły (laureata i finalisty).

Jednocześnie informujemy, że uroczyste wręczenie nagród odbędzie się 10.06 w piątek o godz. 9.00 w siedzibie Organizatora (ZSO 8 Gdynia).  Na rozdanie  nagród zapraszamy zarówno laureatów jak i finalistów.

Nagrody książkowe będzie można także odebrać ze szkoły w czasie wakacji.

Prosimy o potwierdzenie przybycia (lub informację zwrotną, iż będzie Państwo nieobecni) najpóźniej do dnia 27.05.2022 r. (piątek).

Serdecznie gratulujemy!

II ETAP KONKURSU

Wyniki II etapu Ogólnopolskiego Konkursu Czytelniczego z języka angielskiego

Wszyscy uczestnicy, którzy uzyskali minimum 75% prawidłowych odpowiedzi zakwalifikowali się do ostatniego, III etapu konkursu, który odbędzie się 6maja. Test będzie obejmował 3 lektury: „Małe Kobietki”, „Alicja w Krainie Czarów” i „Tajemniczy Ogród”.

Szczegółowa ilość uzyskanych w II etapie punktów zostanie przesłana szkolnym koordynatorom.

Protokół II etap:

Link do II etapu:

Wyniki I etapu

WYNIKI I ETAPU

Szanowni Państwo,
serdecznie dziękujemy za udział w organizowanym przez nas konkursie czytelniczym. Wszystkim młodym czytelnikom dziękujemy za czas poświęcony na przeczytanie lektury.

Poniżej zamieszczamy tabelę zawierającą imiona i nazwiska uczniów, którzy zakwalifikowali się do II etapu konkursu.

Gratulujemy i przypominamy, że do kolejnego testu przystępujemy 01.03.2021 r. o godz. 14.00
W II etapie czytamy następujące książki: „A Christmas Carol” i ” The Adventures of Sherlock Holmes PART 1″.

Wyniki osób, których nazwisk nie umieszczono na liście, zostaną przesłane szkolnemu koordynatorowi.

Konkurs Ogólnopolski z Języka Angielskiego zmiana terminu I etapu

W związku z przedłużeniem okresu zdalnej nauki do dnia 09.01.2022 r. ulega zmianie termin I etapu konkursu z dnia 04.01 na 14.01 (pt) godz 12.00.

ZGŁOSZENIE SZKOŁY

LISTA LEKTUR