SP37 w Gdyni

Konkursy informatyczne

Nagrodziliśmy najlepszych uczestników w konkursach Informatycznych. Nagrody ufundowała Rada Rodziców SP 37 oraz LO i były to między innymi bony do empiku, książki do nauki programowania oraz drobne gadżety. Bardzo dziękujemy wszystkim uczestnikom, zwycięzcom oraz Rodzicom.  Gorąco zachęcamy do brania udziału w kolejnych konkursach informatycznych.

Czołowe miejsca w Bobrze Informatycznym zajęli:

Klasy 7-8:
Krystian Szumlas 8d
Lena Kuryś 8d

Krzysztof Furtak 8d
Klasy 4-6:
Katarzyna Nowakowska 5d
Tomasz Tusiński 6d
Filip Kass 4g

Czołowe miejsca w konkursie EduWeek podczas kampanii Tygodnia Kodowania:

Klasy SP:
Anna Skolmowska 5d
Piotr Wawrzyniak 5d
Katarzyna Nowakowska 5d
Tobiasz Studziński 5d

Konkursy informatyczne cieszą się ogromną popularnością. Tylko w tym roku szkolnym wzięła w nich udział prawie setka uczniów. Były to między innymi Bóbr informatyczny, CodeWeek, PixProgramming Challange, Olimpiada Informatyczna Juniorów, Pomorska Liga Zadaniowa z Informatyki, Konkurs Kuratoryjny oraz Cyberskiller. Wśród uczniów Szkoły Podstawowej na wyróżnienie zasługuje Krystian Szumlas z klasy 8d, który będzie walczył o najwyższe miejsca w konkursie kuratoryjnym (Finał Wojewódzki – awansował z drugim wynikiem!), Pomorskiej Lidze Zadaniowej (Finał Wojewódzki), PixProgrammingChallenge (Finał Ogólnopolski) oraz w Olimpiadzie Informatycznej Juniorów – również finał ogólnopolski. Trzymamy kciuki!

Ponadto w kółkach i projektach informatycznych uczestnicy regularnie około 100 uczniów. Bardzo cieszymy się obdarzonym zaufaniem i staramy się sprostać tym wyzwaniom.

Zespół Informatyków