SP37 w Gdyni

60 – LECIE czyli ŚWIĘTO SZKOŁY

15 czerwca 2024 roku Szkoła Podstawowa nr 37 im. Obrońców Kępy Oksywskiej w Gdyni obchodziła swoje 60-lecie. Uroczysta gala zgromadziła licznych gości, w tym przedstawicieli władz miasta, kuratorium oświaty oraz dawnych i obecnych dyrektorów. Wydarzenie uświetniły występy uczniów, wystawa historyczna oraz niespodzianki przygotowane przez absolwentów i uczniów. Jak na szkołę Microsoft Showcase School przystało w trakcie uroczystej gali wykorzystano multimedia i IT w występach, co dało wyjątkowo ciekawe i niezwykłe widowisko. Życzenia od Pana Orłosia, Kurzajewskiego, Orłowskiego i Oleszczyka na długo zapadną w pamięć nas wszystkich. Za profesjonalne przygotowanie i przeprowadzenie części oficjalnej uroczystości odpowiedzialne były Pani Małgorzata Sobczak i Pani Magdalena Marcinkowska. Galę zakończył jubileuszowy tort i pyszny poczęstunek. Jubilatce życzymy następnych wyjątkowych 60 latu!!!!