SP37 w Gdyni

15 czerwca Szkoła Podstawowa nr 37 w Gdyni zaprosiła wszystkich na coroczne świętowanie i zabawę podczas festynu szkolnego. Działo się ogromnie dużo, a każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Wśród atrakcji znalazły się:

 • Warsztaty z kołem garncarskim
 • Zagadki, krzyżówki i quizy polonistyczne z nagrodami
 • Strefa drukarek i druku w technologii 3D
 • Strefa robotyki i programowania – Photony
 • Strefa gier komputerowych „Arcade Zone”
 • Loteria fantowa
 • Quizy QR z matematyką i angielskim
 • Fotobudka
 • Gry planszowe, szachy i piłkarzyki
 • Koktajle owocowe ze świeżych owoców, 
 • Kolorowankowo – stanowisko tworzenia wspólnych obrazków
 • Strefa eksperymentów z kapustą i cytryną
 • Stanowisko hula hop – nauka i wspólne kręcenie
 • Szydełkomania w wykonaniu naszych uczniów
 • Chillout dla młodszych i najmłodszych
 • Stacje zadaniowe z nauk ścisłych, matematyki, biologii i chemii
 • Strefa sensoryczna ciastolina, ciecz nienewtonowska,
 • Stoisko historyczne
 • Matematyczne stacje zadaniowe i wiele , wiele innych.

Nie zabrakło też ciast i koktajli dla zgłodniałych! Wśród najmłodszych najpopularniejsze były tatuaże, malowanie buzi i wplatanie kolorowych włosów.  Festyn cieszył się ogromnym zainteresowaniem i był częścią obchodów 60-lecia szkoły. Organizatorami festynu były Pani Izabella Niklewska i Pani Magdalena Osakiewicz. Dziękujemy i zapraszamy za rok!